O Projekcie
29:11

Wersetem przewodnim Projektu 29:11 jest Księga Jeremiasza 29:11.

 

“Ja wiem, jakie wiążę z wami plany — oświadcza PAN. — To plany o pokoju, a nie o niedoli. Chcę dać wam szczęśliwą przyszłość i uczynić was ludźmi nadziei.”

Jeremiasz 29:11

 

Wierzymy w to, że głęboko zranieni ludzie nie są w stanie mieć zdrowych, trwałych relacji z Bogiem, z innymi ludźmi wokół nich, a nawet z samymi sobą, jeśli nie spotkają Jezusa jako swojego Zbawiciela i Uzdrowiciela ich serc. Dlatego też, jako Projekt 29:11, oddani jesteśmy jednemu celowi: uzdrowieniu złamanego młodego pokolenia.

Odkryj

Odkryj wykorzystuje konferencje i rozmowy w szkołach oraz Kościołach jako narzędzia pomagające młodym ludziom uświadomić sobie własne złamania i potrzebę ich odnowy. Bóg obiecuje w Jeremiasza 29:11, że ma plan, by wyprowadzić swój lud ze złamania do nadziei i lepszej przyszłości. Rozpoczyna ten proces od uświadomienia im potrzeby emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.

Odbuduj

Odbuduj odnosi się do głębszego procesu uzdrowienia tego, co zostało złamane. Odbywa się ono w kontekście lokalnych Kościołów. Korzystając z indywidualnej opieki “jeden na jeden”, poradnictwa i małych grup, pomagamy ludziom w dalszym ciągu podążać ścieżką głębszego odbudowania.

Obfituj

Obfituj polega na szkoleniu liderów i wyposażaniu Kościołów w umiejętność prowadzenia innych w drodze od bólu do uzdrowienia. Ta sfera naszej posługi koncentruje się na odkrywaniu, rozwijaniu i wyposażaniu młodych liderów, aby dbali o ludzi rozbitych w swoich Kościołach i poza nimi.

Bóg zmienia życie
setek młodych ludzi i liderów z całej Polski.

“Jest lekarzem złamanych serc. Jest tym, który opatruje ludzkie rany.”

Psalm 147:3 

 Historie

Poznaj historie Uczestniczek naszych Wydarzeń

Agnieszka

“Czas pandemii i dwa miesiące zamknięcia w domu boleśnie skonfrontowały mnie z trudną prawdą o sobie i silnymi reakcjami emocjonalnymi, których przyczyn nie potrafiłam sama znaleźć. Wiedziałam, że odpowiedź tkwi gdzieś w przeszłości, w moich doświadczeniach z rodziny. Pogotowie 29:11 pojawiło się w samą porę. Kilka dni spotkań z innymi i konsultacje z psychologiem pozwoliły mi przyjrzeć się sobie samej w bezpiecznej atmosferze i podjąć decyzję o szukaniu dalszej pomocy.”

Ewa

“Pogotowie 29:11 pokazało mi, że nie jesteśmy sami w swoim cierpieniu. Są inne osoby, które przeżyły podobne problemy. Znalazły one drogę wyjścia – głęboką relację z Bogiem, ale droga ta nie była łatwa. Projekt pokazał mi, że dzięki naszej wytrwałości w drodze za Bogiem jest nadzieja, która jest większa niż ból jaki mamy w sobie. Nigdy choćbyśmy szli przez ciemną dolinę, nie wolno nam zapomnieć, że naszym celem tutaj na ziemi, jest dzielne dążenie na drodze do wieczności.”

Ania

“Pogotowie 29:11 to inicjatywa pomocy młodym ludziom, która pokazała mi jak radzic sobie z lękiem. To dzięki niemu doświadczyłam ingerencji Boga w moich problemach lękowych i to zmieniło moje życie.”

Wiktoria

Pogotowie 29:11 zmieniło m.in. moje patrzenie na to o co powinnam się modlić jeśli chodzi o problemy rodzinne, najczęściej gdy się modliłam to patrzyłam na wszystko z żalem,  że sytuacja w domu nie jest wymarzona… teraz gdy się modlę. skupiam się np. na Spokój w sercu dla mnie i dla mojej rodziny. Dziękuję Bogu, że ich mam bo uświadomiłam sobie, że lepiej mieć taką rodzinę niż wcale i wiem, że Bóg ma na wszystko plan tylko musimy mu zaufać.

Natalia

“Na FB zauważyłam, ze rozpoczęła się nowa seria spotkań Projektu.  Wróciły do mnie dobre wspomnienia Bożego działania w tamtym okresie w moim życia.. a najlepsze jest to, ze ten okres się nie skończył i nigdy się nie skończy! Coś pięknego!”

Zaangażuj się w Projekt 29.11

Bóg jest wierny w zmienianiu życia młodych ludzi w całej Polsce. Wiele osób i kościołów zostało przez Niego poruszonych i zachęconych, by włączyć się w ten ruch niesienia uzdrowienia zranień młodego pokolenia.

Dlatego ufamy Mu, że zaspokoi wszystkie nasze potrzeby jeszcze dzisiaj. Jeśli chciałbyś mieć swój udział w uzdrowieniu zranień młodego pokolenia, możesz się zaangażować modląc się za nas, wspierając finansowo i/lub poprzez wolontariat.

Nieś nadzieję przez:

Modlitwę

Dołącz do nas w modlitwie o zwycięstwo Jezusa, aby jasno świeciło w miejscach ciemności stworzonych przez ból. Kliknij poniższy przycisk, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dołączeniu do naszego zespołu modlitewnego.

Finanse

Zbieramy wsparcie na przyznanie stypendium dla każdej dziewczyny uczestniczącej w weekendowej konferencji „Ucieczka – od bólu do nadziei” oraz stypendia dla każdej liderki biorącej udział w szkoleniu liderskim.

Wolontariat

Ciągle szukamy osób, które z pasją pomagają młodemu pokoleniu. Jeśli czujesz, że możesz wzmocnić Zespół Projektu 29:11, skontaktuj się z nami i rozpalaj światło tam, gdzie rozpoczyna się przyszłość – w sercach młodzieży.

Zajrzyj na naszego bloga

Moja przygoda z Projektem rozpoczęła się kilka lat temu…

Bardzo cenne jest to, że istnieje przestrzeń dla młodych dziewczyn.

W najtrudniejszym czasie skontaktowały się ze mną osoby z Projektu 29:11…

Spałam całą noc i nie odczuwam lęku, który towarzyszył mi całą dobę od wielu tygodni.

Podczas Pracowni Nadziei odkryłam kolejne rany z przeszłości, które Jezus chce uleczyć.

Odkryłam, że dzielenie się dobrą nowiną jest ogromną radością.

Odkryłam wiele rzeczy, które jak się okazało, wypływają z konkretnych zranień.

Współpracując z Projektem 29.11, stajesz się częścią Bożej przemiany młodej generacji w całej Polsce.